Co ciekawego przygotował w swojej ofercie na 2022 bukmacher Betfan?

Ewidentnie masz twardy orzech do zgryzienia? Nie wiesz, jakiego bukmachera online (oferującego na co dzień swoje usługi zgodnie z postanowieniami Ustawy Hazardowej) wybrać? Sporo osób w końcowym rozrachunku decyduje się na Betfan. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska zapewnia świetne bonusy. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty przygotowanej na 2022 rok? W takim razie przeczytaj nasz tekst!

Atrakcyjny cashback na dobry początek

Zakłady bukmacherskie oferowane przez Betfan cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem. Także dlatego, że ten podmiot hazardowy jest po prostu hojny. Oferowane promocje dobrze wyglądają nie tylko na pierwszy rzut oka, ale także wtedy, kiedy bardziej się w nie zagłębimy… Jak zdobyć pierwszy bonus? Najpierw musisz dokonać rejestracji na stronie internetowej https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie. To podstawowy krok. Potem należy wpisać kod promocyjny. Np. „BETONLINE”. Możesz zdecydować się na rozmaite kody. Jeśli jednak wpiszesz ten, to otrzymasz nie tylko cashback (więcej o tym napisaliśmy w kolejnej części dzisiejszego artykułu). Należy zauważyć, że firma bukmacherska Betfan oferuje cashback zależny od kwoty pierwszego depozytu. Maksymalnie możesz zatem otrzymać 600 PLN. Z kolei minimalna wpłata to jedynie 50 PLN. Jeśli się na nią zdecydujesz, to otrzymasz cashback (do 50 PLN).

Jakie inne promocje są warte zainteresowania?

W ofercie na bieżący rok kalendarzowy jest wiele atrakcyjnych promocji. Już sam cashback jest niezwykle hojny. To niezaprzeczalny fakt. A tak naprawdę to dopiero początek. Warto bowiem wiedzieć, że firma bukmacherska Betfan oferuje wiele innych atrakcji. Chodzi m.in. o zakład bez ryzyka. Aby go zainkasować, musisz mieć konto. Warto także wpisać w czasie rejestracji, wspomniany już kod „SPORTBETFAN”. Na czym polega zaś ta promocja w praktyce? Możesz obstawić swój kolejny kupon bez większych obaw. Nawet jak przegrasz, to nie stracisz swoich pieniędzy, a kasę od bukmachera online Betfan.

Dodatkowo ten podmiot hazardowy przygotował podwojenie kolejnego depozytu. Na pewno w tym momencie interesuje Cię to, jakie są tutaj kluczowe warunki, prawda? Na szczęście nie ma tutaj żadnych kruczków w regulaminie. Możesz zainkasować 100% do 1000 PLN. Jakie są warunki obrotu? Masz na to 14 dni. Musisz zagrać za trzykrotność tego, co zaoferował Ci Betfan. Dodatkowo ta firma bukmacherska wymaga postawienia kuponów ako (minimum trzy wydarzenia), na których każdy zakład będzie miał kurs wynoszący co najmniej 2,50.

Hojna oferta do typowania – co konkretnie jest do gry?

Betfan cały czas bardzo pozytywnie zaskakuje. To, że oferta na rozmaite wydarzenia sportowe jest hojna tak naprawdę nikogo już szczególnie nie dziwi… Poza tym możesz swobodnie typować różnego rodzaju dyscypliny wirtualne i gry karciane. Do typowania są również wydarzenia rozrywkowe. Żaden inny bukmacher, na polskim rynku, nie ma zaś na tym polu tak bardzo urozmaiconej oferty.

Bukmacher

Najlepszy w Polsce bukmacher może poszczycić się ogromną ilością aktywnych graczy, którzy obstawiają mecze piłki nożnej, tenisa czy też esportu. STS, Fortuna, Betclic to najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce. Oferują graczom darmowe promocje i bonusy bez depozytu.

Related Articles

Back to top button