Milenium – oferta dla nowych i stałych klientów

Milenium to bukmacher, który swoje korzenie ma w Zielonej Górze, a na terenie Polski swoją działalność prowadzi nieustannie od 2003 roku, choć swoje pierwsze punkty stacjonarne zaczął otwierać rok później. Dopiero w 2012 roku, a zatem po dziewięciu latach swojego istnienia, rozpoczął działalność Internetową, która w tym momencie jest filarem jego działania. Swój sukces, którym bez wątpienia jest obecność w czołówce polskich operatorów bukmacherskich, zapewnia swojemu podejściu, w ramach którego nie tylko promuje nowych użytkowników zapewniając im solidne bonusy na start, ale też zachęca stałych klientów do jeszcze częstszej i bardziej regularnej gry.

bukmacher milenium bonus
Jak obstawiać mecze w zakładach Milenium?

Milenium z perspektywy nowych typerów

Rozpoczynając swoją działalność na polu typerskim z bukmacherem Milenium można liczyć na solidne promocje na start, których absolutną podstawą jest bonus powitalny. W jego ramach otrzymujemy bonus sięgający nawet 1500 złotych – wystarczy wyrazić chęć na jego dostanie w czasie rejestracji, a następnie w przeciągu 10 dni wpłacić na swoje konto kwotę, którą chcemy później otrzymać w postaci środków bonusowych. Następnie musimy obrócić ją czterokrotnie – na nasze konto bonusowe trafi wtedy jej równowartość.

Bonus powitalny nie jest jednak jedynym, na który mogą liczyć nowicjusze. Skorzystać mogą również z opcji darmowego zakładu, w ramach której pierwszy kupon nie jest obarczony żadnym ryzykiem. Jeżeli bowiem okaże się przegrany, Milenium zwróci jego wartość, dając nam nawet 100 złotych (takie jest maksimum – możemy postawić więcej, wtedy jednak również otrzymamy 100 złotych). Jeżeli z kolei za pośrednictwem tego zakładu wygramy, będziemy w stanie po prostu cieszyć się tą wygraną.

w sts bonus za darmo 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Milenium i jego oferta dla stałych bywalców

Podstawowym elementem oferty Milenium skierowanej na stałych klientów jest jego program lojalnościowy – Liga Mistrzów Milenium. W jego ramach jesteśmy w stanie zbierać punkty premiowe, a następnie wymieniać je na nagrody. Aby skorzystać z oferty programu lojalnościowego nie musimy specjalnie się w nim rejestrować – jest on integralną częścią serwisu bukmacherskiego, do której dostęp uzyskuje się już po aktywacji swojego konta. Program działa również w punktach stacjonarnych sieci bukmacherskiej Milenium, gdzie trzeba wyrobić swoją bezpłatną kartę-wizytówkę. To właśnie ona będzie naszym identyfikatorem w lokalach bukmachera. Możemy ją powiązać z kontem internetowym, by punkty zaliczały się do jednego salda – niezależnie od tego, gdzie będziemy.

Program lojalnościowy opiera się na nagradzaniu kolejnych zakładów bukmacherskich – w zależności od stawki, jaką na wybrany z nich przeznaczymy, jak również od jego rodzaju (kupony akumulacyjne dają więcej!) pozyskamy za nie odpowiednią liczbę punktów, które później będziemy mogli wymienić na atrakcyjne nagrody, w tym:

  • specjalne bonusy – uczestnicy programu lojalnościowego mają dostęp do specjalnie dla nich przygotowanych bonusów i akcji promocyjnych, również tych organizowanych w punktach stacjonarnych bukmachera, często z możliwymi do wygrania nagrodami rzeczowymi;
  • środki na grę – w zamian za punkty możemy pozyskać środki na darmową grę w obrębie serwisu bukmacherskiego;
  • atrakcyjniejsze kursy – punkty można również spożytkować na to, by na jakiś czas poprawić kursy na interesujące nas spotkania;

To właśnie na programie lojalnościowym bazuje oferta promocyjna bukmachera wymierzona w stałych i regularnych graczy. W jego obrębie firma organizuje sporo konkursów oraz akcji promocyjnych, w których można się wzbogacić o dodatkowe punkty. Oczywiście sam udział w „lojalnościówce” nie wyklucza korzystania z wielu innych akcji promocyjnych, niezwiązanych bezpośrednio z systemem punktowym.

Podsumowanie

Zakłady bukmacherskie Milenium jest firmą, która posiada już ugruntowaną solidną pozycję na terenie naszego kraju. Bukmacher ten zawdzięcza to nie tylko swojej szerokiej, obejmującej większość dyscyplin sportowych i zawierającej w sobie mnóstwo ciekawych usług ofercie, ale też organizowanym często promocjom i swojemu bonusowi lojalnościowemu, który skutecznie przyciąga typerów z całego kraju, zachęcając ich do regularnej zabawy.

Bukmacher

Najlepszy w Polsce bukmacher może poszczycić się ogromną ilością aktywnych graczy, którzy obstawiają mecze piłki nożnej, tenisa czy też esportu. STS, Fortuna, Betclic to najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce. Oferują graczom darmowe promocje i bonusy bez depozytu.

Related Articles

Back to top button