Który bukmacher oferuje najlepsze zakłady na żywo?

Betclic, STS oraz Fortuna – co łączy te zakłady bukmacherskie? To doświadczone oraz mające bardzo dobre opinie wsród zawodowych typerów firmy hazardowe. Dodatkowo wszystkie z nich oferują legalne obstawianie meczów przez internet. Każdy z tych podmiotów otrzymał bowiem zezwolenie ze strony Ministerstwa Finansów na wykonywanie takich właśnie działań w Polsce. Betclic, STS oraz Fortuna to różne zalety. Coraz więcej graczy docenia m.in. fakt, że można tutaj bez żadnego problemu typować zakłady na żywo. Czym cechuje się ten wariant? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat?

gdzie obstawiać zakłady na żywo
Które zakłady bukmacherskie najlepsze do obstawiania na żywo?

Betclic – co można typować live?

Na początek warto podkreślić, że Betclic legalnie działa na terenie naszego kraju od lipca tego roku, czyli stosunkowo niedawno. Można jednak napisać, że ta firma hazardowa weszła na nasz rynek z prawdziwym przytupem. Jest to podmiot doświadczony oraz gwarantujący naprawdę atrakcyjną ofertę. Gracze doceniają m.in. fakt, iż  bez problemów mogą typować zakłady w trybie live. Jak można to zrobić? W pierwszej kolejności należy odwiedzić stronę główną tego bukmachera. Następnie trzeba najnormalniej w świecie wejść na zakładkę dotyczącą obstawiania na żywo. Wszystko jest tutaj bardzo ładnie posegregowane.

Można bez trudu od razu sprawdzić, jakie w tym momencie rozwiązania są do wyboru. A może interesuje Cię konkretna dyscyplina? Jesteś fanem piłki nożnej lub tenisa? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać konkretny sport, żeby sprawdzić, co w tym momencie jest do typowania. Oferta na poszczególne wydarzenia jest bardzo różnorodna. Sam proces obstawiania meczów jest bardzo prosty. Należy tylko kliknąć wybrane przez Ciebie wydarzenie. Potem można wpisać stawkę oraz zatwierdzić kupon.

bukmacher z polski betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

STS – jak grać na żywo?

Polski bukmacher STS to najpopularniejsza w tym momencie firma hazardowa na terenie naszego kraju. Wynika to z różnych badań. STS ma najwięcej użytkowników, którzy podkreślają rozmaite walory tej firmy hazardowej. Nie brakuje tutaj oczywiście m.in. trybu live. Jesteśmy pewni, że szybko zlokalizujesz ten dział na stronie internetowej. Jest on bardzo łatwo widoczny. Tutaj także oferta jest wyjątkowo urozmaicona. Każdy typer znajdzie zatem preferowane przez siebie dyscypliny. Nie brakuje sportów najpopularniejszych. To m.in. piłka nożna, koszykówka lub skoki narciarskie.

Są też dyscypliny, które charakteryzują się mniejszym zainteresowaniem. Jeśli jednak jesteś fanem np. wyścigów F1, to także nie będziesz w tym aspekcie na nic narzekał. Jak typować mecze live? Wszystko odbywa się bardzo intuicyjne. Gracz musi w pierwszej kolejności wybrać interesujący go zakład. Następnie należy wpisać stawkę. Ewentualnie można stworzyć zakład akumulowany. Potem trzeba już tylko aktywować zagrany chwilę wcześniej kupon.

w sts bonus za darmo 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Fortuna – tu też nie brakuje zakładów live

Kolejnym bardzo dobrym bukmacherem jest bez wątpienia Fortuna. Ta firma hazardowa ma sporo doświadczenia właśnie w tej branży. Fortunie na pewno nie brakuje zadowolonych hazardzistów. Zawodowi typerzy podkreślają, że tutaj możliwość gry w trybie live jest na bardzo wysokim poziomie. Choćby ze względu na fakt, że gracze mogą korzystać z urozmaiconej oferty. Ten cały sektor został przemyślany oraz odpowiednio zaprojektowany. Gracze mogą dodawać ulubione przez siebie wydarzenia do specjalnej zakładki. Każdy może rzecz jasna przeglądać całą ofertę. Można również wybrać preferowane dyscypliny.

Przede wszystkim gracze oczywiście decydują się na piłkę nożną, która jest w naszym kraju najpopularniejsza. Nie brakuje jednak też dyscyplin, które są o wiele bardziej niszowe. Ważnym argumentem przemawiającym za tym bukmacherem jest to, że Fortuna gwarantuje atrakcyjne bonusy. Wystarczy postawić 3, 4, albo 5 typów – minimalny kurs musi wynosić 1.10 – aby otrzymać bonus. W zależności od liczby zdarzeń na kuponie, gracz ma szansę zgarnąć 15%, 25% lub nawet 35% bonusu.

Typowanie jest tak samo proste, jak przy wyżej wymienionych bukmacherach. Należy wybrać interesujące wydarzenie oraz wpisać stawkę. Potem trzeba tylko zatwierdzić kupon i liczyć na pozytywne rozstrzygnięcie.

Bukmacher

Najlepszy w Polsce bukmacher może poszczycić się ogromną ilością aktywnych graczy, którzy obstawiają mecze piłki nożnej, tenisa czy też esportu. STS, Fortuna, Betclic to najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce. Oferują graczom darmowe promocje i bonusy bez depozytu.

Related Articles

Back to top button