Polski bukmacher STS – aplikacja mobilna, bonusy, kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie STS to czołówka na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Chyba nie ma osoby, która by nie znała tego Polskiego bukmachera. Spółka działa od 1997 roku, co czyni ją prawdziwym weteranem zakładów wzajemnych. Od początków swojego istnienia STS jest jednym z najlepiej docenianych i wyróżniających się bukmacherem w Polsce. Przyjrzyjmy się bliżej temu, co czyni STS tak wyjątkowym.

sts bukmacher online
STS to najlepszy bukmacher w Polsce?

Bukmacher STS posiada ponad 500 punktów naziemnych, ale zakłady możemy obstawiać także przy użyciu bardzo dobrze przygotowanej aplikacji mobilnej oraz oczywiście strony internetowej bukmachera.

Zakładanie konta u bukmachera STS

Pierwsze zaskoczenie jakością usług tego bukmachera czeka nas już w momencie rejestracji. Okazuje się, że jako jeden z niewielu w Polsce oferuje swoim graczom możliwość szybkiej rejestracji konta. Na czym to polega? Wystarczy, że podamy tylko podstawowe dane i wpłacimy pieniądze. W tym momencie możemy już obstawiać. Nie trzeba wysyłać skanu dowodu lub paszportu do weryfikacji. 

Oczywiście taki tryb zakładania konta wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Maksymalna suma stawek na koncie tymczasowym to 5000 złotych, na jednym kuponie możemy wygrać nie więcej niż 2280 złotych, a także, co najgorsze, nie ma możliwości wypłaty pieniędzy. Wszystkie te ograniczenia zostają zniesione w momencie weryfikacji konta. Możemy to zrobić w dowolnej chwili, a cały proces powinien potrwać nie więcej niż kilka godzin. 

w sts bonus za darmo 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Strona internetowa i aplikacja mobilna bukmachera STS

Strona bukmachera STS jest bardzo atrakcyjna, a zarazem czytelna i łatwa w obsłudze. Poruszanie się po witrynie jest niezwykle proste. Nie ma także żadnych problemów z obstawianiem kuponu. Podobnie wygląda sytuacja z aplikacją mobilną, która należy do jednej z najlepszych aplikacji bukmacherskich w Polsce. Program stworzony przez informatyków firmy STS jest szybki, lekki i niezwykle prosty w obsłudze. 

Bonusy u bukmachera STS

Przyjrzyjmy się teraz pewnemu aspektowi bukmacherów, który najbardziej interesuje większość graczy. Mowa tu oczywiście o promocjach. Bukmacher STS dba o swoich klientów i z bonusów na stronie ucieszą się zarówno nowi gracze jak i Ci, którzy konto u tego bukmachera założyli już wieki temu.

Bonus od pierwszej wpłaty, czyli podstawowy rodzaj bonusu bukmacherskiego to standardowe podwojenie depozytu aż do kwoty 1200 złotych. W celu wypłaty uzyskanej kwoty musimy ją wpierw trzykrotnie obrócić na kuponach o minimalnym kursie 1.91. Drugą z promocji jest freebet o wartości 29 złotych jeśli wpiszemy podczas rejestracji kod promocyjny: BETONLINE. Ten darmowy zakład bez depozytu otrzymujemy za weryfikację naszego konta. Otrzymane pieniądze możemy postawić na dowolny kupon.

Niestety, zanim wypłacimy tę kwotę, musimy ją najpierw trzykrotnie obrócić na kuponach o minimalnym kursie 1,91. Na szczęście obrót 75 zł nie jest taki trudny i można to zrobić w parę chwil, a dodatkowa kasa na koncie zawsze się przyda. 

nowy bonus w betclic 2020
Bukmacher Betclic w Polsce – Kod promocyjny na bonus

Promocje to atut bukmachera STS

Stali gracze mogą liczyć na bardzo atrakcyjne promocje bukmacherskie. Jedną z nich jest „Polubisz poniedziałek”. Polega ona na wypłacaniu dość dużej kwoty pieniężnej graczom, którzy w ciągu poprzedniego tygodnia wykonali największy obrót u bukmachera. Co tydzień nagradzanych jest aż 1500 graczy, z czego podium z najwyższym obrotem otrzymuje odpowiednio 3000, 2000 i 1000 złotych. Osoby z końca listy dostają dużo mniej, ale darmowe 20 złotych za samą grę u bukmachera co tydzień? Znakomity pomysł.

Dodatkowo, co tydzień czeka nas kilka dodatkowych atrakcyjnych promocji, związanych z aktualnie toczącymi się wydarzeniami sportowymi. Na wyróżnienie zasługują przede wszystkim promocje z serii „Emocje rządzą” polegające na obstawianiu kuponów na konkretne wydarzenia. Każdy trafiony kupon bierze udział w podziale nagrody jaką jest 50 tysięcy złotych. 

Bukmacher

Najlepszy w Polsce bukmacher może poszczycić się ogromną ilością aktywnych graczy, którzy obstawiają mecze piłki nożnej, tenisa czy też esportu. STS, Fortuna, Betclic to najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce. Oferują graczom darmowe promocje i bonusy bez depozytu.

Related Articles

Back to top button