Czy u bukmacherów można obstawiać MMA? Kto ma fajną ofertę?

Dążysz do tego, by zacząć inwestować w zakłady bukmacherskie? Jak znasz się np. na mieszanych sportach walki, to możesz je oglądać, a także obstawiać w podmiotach hazardowych online. Na szczęście są one całkowicie legalne. Gdzie obstawiać np. walki w ramach Fame MMA? Jak zostaniesz z nami do końca, to dowiesz się także, w jakiej firmie bukmacherskiej już teraz są zakłady na High League 6. A to wydarzenie zbliża się wielkimi krokami. W końcu gala w katowickim Spodku odbędzie się już 18 marca 2023 roku.

Czy u bukmacherów można obstawiać MMA
Czy u bukmacherów można obstawiać MMA?

Gdzie obstawiać Fame MMA?

To największa federacja freak fightowa. Nie tylko w Polsce, ale podobno nawet w całej Europie. Sukces Fame MMA sprawił, że na rynku zaczęły pojawiać się konkurencyjne firmy. Jedne, jak High League, radzą sobie naprawdę dobrze. Inne, jak np. Prime Show MMA, niestety o wiele gorzej. Warto dodać, że walki w ramach Fame MMA możesz obstawiać jedynie w Betclicku. Dawniej był to LV BET. Potem jednak współpraca pomiędzy tym podmiotem hazardowym, a Fame MMA dobiegła końca. Aktualnie jedynym sponsorem bukmacherskim jest właśnie Betclic. I tylko tam można obstawiać rozmaite wydarzenia dotyczące Fame MMA. Ostatnia gala odbyła się w Krakowie – na początku lutego 2023 roku. Co ważne, zainteresowani gracze mogą obstawiać nie tylko opcje podstawowe, lecz także dodatkowe.

High League 6: gdzie można zagrać?

Już 18 marca 2023 roku odbędzie się to wydarzenie. W miejscu wręcz kultowym, ponieważ w katowickim Spodku. Chcesz zobaczyć to wydarzenie na żywo? A może masz zamiar kupić PPV? Dodatkowo chcesz obstawiać High League 6? Jeśli tak, to należy założyć konto w Fortunie. Potem dobrze byłoby zaś wpisać odpowiedni high league fortuna kod promocyjny. W końcu dzięki temu będziesz mógł skorzystać z rozmaitych bonusów. Obecnie Fortuna oferuje np. promocję 20 PLN bez konieczności wykonywania żadnego depozytu. Główny bonus to aktualnie zwrot – i to nawet do 600 PLN. Jest to promocja podzielona na trzy części. Najpierw możesz zatem otrzymać zwrot do 100 PLN, potem do 200 PLN i 300 PLN. Co ważne, oferta na High League 6 jest bardzo bogata. Dodatkowo nie brakuje wysokich kursów.

Jakie zakłady są do typowania w Fortunie na High League 6?

To wydarzenie zapowiada się bardzo interesująco. Już teraz kibice mogą obstawiać rozmaite wydarzenia z okazji High League 6. Na karcie walk jest dziewięć pojedynków. Jak nic się nie zmieni, to kibice mogą liczyć naprawdę na wielkie emocje. Na pewno high league obstawianie warto rozpocząć od analizy walki wieczoru. W niej zmierzą się zaś Marcin Dubiel i Jarosław Jarząbkowski. Wydaje się, że zdecydowanie większe szanse na zanotowanie wiktorii ma ten drugi. W Katowicach zobaczymy także m.in. Lexy Chaplin, która zmierzy się z Pauliną Hornik. Warto dodać, że Fortuna przygotowała na wszystkie walki opcje podstawowe (klasyczny zakład 12), a także dodatkowe. Możesz zatem postarać się przewidzieć, jak długo potrwa konkretna walka. Do wyboru są zakłady na undery i overy itp. Możesz również np. zagrać, że dany pojedynek zakończy się w ciągu zaledwie 60. sekund itd.

Bukmacher

Najlepszy w Polsce bukmacher może poszczycić się ogromną ilością aktywnych graczy, którzy obstawiają mecze piłki nożnej, tenisa czy też esportu. STS, Fortuna, Betclic to najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce. Oferują graczom darmowe promocje i bonusy bez depozytu.

Related Articles

Back to top button