Jaki sport obstawiać na początku?

Jaki sport obstawiać na początku?

Nie wiesz, jakie dyscypliny typować? Jesteś kompletnym żółtodziobem, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie? Chcesz decydować się na konkretny sport, a nie wiesz nawet o jakiej porze dnia obstawiać? W takim razie dowiedz się, jak należy podchodzić do tej właśnie sprawy.

Ile dyscyplin typować?

Generalnie możesz obstawiać przeróżne dyscypliny w podmiotach hazardowych. W końcu nowoczesne, idące z duchem czasu firmy bukmacherskie zapewniają moc atrakcji na tym polu. Możesz zatem zdecydować się na typowanie nie tylko najbardziej popularnych sportów. A w tym właśnie gronie są np. piłka nożna, skoki narciarskie, tenis ziemny, czy siatkówka. W ofercie podmiotów hazardowych znajdują się także o wiele bardziej niszowe sporty. Są to zaś m.in. futsal, darts, tenis stołowy, czy siatkówka plażowa. To jednak jednocześnie nie oznacza, że możesz grać wszystko, co akurat będziesz mieć pod ręką. Decyduj się tylko na określone sporty. Starannie przez Ciebie wyselekcjonowane. Nie można grać wszystkiego, ponieważ to prosta droga do regularnych przegranych. Dlaczego taka jest nasza (i nie tylko) opinia w tym temacie? Chodzi o to, że jeśli grasz np. kilka sportów jednocześnie na jednym kuponie, to trudno jest, by wszystko dokładnie przeanalizować. Poza tym nie ma możliwości, że jesteś ekspertem np. zarówno od futbolu, koszykówki, jak i siatkówki. Jak postępują na tym polu zawodowcy? Są to osoby, które zazwyczaj wybierają jeden sport. Fachowcy dokładają wszelkich starań, by stać się specjalistami od danej dziedziny. Wtedy jest o wiele większe prawdopodobieństwo wygrywania pieniędzy w podmiotach hazardowych.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Wybierz sport, którym najbardziej się interesujesz

Masz już założone konto? Udało Ci się wybrać dobrego, w pełni legalnego bukmachera internetowego? Teraz zastanawiasz się, jakie sporty typować? Tak naprawdę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie. Musisz bowiem wybrać takie dyscypliny, które Cię na co dzień najbardziej interesują. Sam zaś wiesz, co to dokładnie jest. Jak jesteś od dzieciaka fanem piłki nożnej, to naturalnie będzie, jeśli zdecydujesz się właśnie na typowanie spotkań futbolowych. A jeśli od czasów Adama Małysza regularnie oglądasz skoki narciarskie, to typuj tę dyscyplinę w okresie zimowym. Najważniejsze jest to, by granie sprawiało Ci radość. Jeśli będziesz interesował się danym sportem, to będzie Ci łatwiej zdobywać rozmaite informacje. Np. na temat danego zawodnika albo klubu. A to już prosta droga do systematycznych wygranych w firmach bukmacherskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na jakie sporty są najniższe marże?

Tym aspektem na pewno warto kierować się w trakcie podejmowania ostatecznych decyzji. Wybieraj zatem sporty, które cechują się najwyższymi kursami. Warto zatem selekcjonować dostępne dyscypliny pod względem marży. A zasada jest tutaj prosta. Im bardziej popularne rynki, tym marże są niższe. To natomiast automatycznie przekłada się na kursy jakie oferują bukmacherzy, które są nieco wyższe. Dzięki takiemu obrotowi spraw możesz zaś wygrywać więcej gotówki. Jeśli chodzi o polski rynek zakładów wzajemnych, to bardzo popularne są na pewno takie sporty, jak piłka nożna, czy tenis ziemny itd.

Related Articles

Back to top button