O jakiej porze dnia najlepiej obstawiać?

Jaka jest najlepsza pora na typowanie wydarzeń w zakładach bukmacherskich? Od czego to wszystko zależy i czy faktycznie czas na typowanie jest istotny? Dlaczego zaś ten czynnik nie powinien być w ogóle potraktowany po macoszemu?

o jakiej godzinie obstawiać
O jakiej porze dnia najlepiej obstawiać?

Wybór dyscypliny ma spore znaczenie

Jakie kwestie są tutaj istotne? Na pewno wybór odpowiedniej dyscypliny. Przede wszystkim powinieneś zdecydować się na taki sport, którym po prostu się interesujesz. Warto też krok po kroku poprawiać swoje kwalifikacje. Tak naprawdę musisz być bowiem ekspertem, by regularnie wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich. Dlatego właśnie nie powinno się typować zbyt dużej liczby rozgrywek. A osoby początkujące często popełniają ten właśnie błąd. Grają wszystko, co akurat wpadnie im pod rękę. Taka postawa niestety do niczego dobrego nie może doprowadzić.

Dlaczego? Nie da się być ekspertem od wszystkiego. Lepiej skupić się na jednym, góra dwóch dyscyplinach. Jakie jednak sporty wybierać? Liczy się na pewno wspomniane już przez nas zainteresowanie. Wielu ekspertów twierdzi, że warto stawiać na dyscypliny bardzo popularne. Z czego to wynika? Na takie rynki marże są relatywnie niewielkie. Jest to zaś spowodowane tym, że bukmacherzy w Polsce zarabiają na takich zakładach i tak sporo pieniędzy. Mogą zatem pozwolić sobie na to, by kursy były relatywnie wysokie. Np. w porównaniu do rozgrywek niszowych. A sam wybór dyscypliny mocno determinuje to, kiedy będziesz typować.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zdecydowałeś się ostatecznie grać np. mecze polskiej Ekstraklasy, to przeważnie będziesz grał w czasie weekendów. Kolejka zazwyczaj zaczyna się już w piątkowy wieczór (pierwsze spotkanie jest o 18:00). Ostatnia potyczka odbywa się natomiast albo w niedzielę, albo już w poniedziałek.

Kiedy Twój mózg pracuje na odpowiednio wysokich obrotach?

Nie wiesz, kiedy najlepiej obstawiać wydarzenia bukmacherskie? Wybór dyscypliny musi być skorelowany z tym aspektem. Ludzie mają rozmaite przyzwyczajenia. Jedni świetnie pracują o poranku. Wtedy, kiedy inni jeszcze smacznie śpią. Są osoby, które najlepiej wykonują swoje zadania jeszcze przed 07:00. Inni zaś nieco później. Jest też grupa osób cechująca się zupełnie innymi predyspozycjami. Nie brakuje ludzi, którzy potrafią zachować najwyższy poziom koncentracji późnym wieczorem albo na przykład nocą.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Sam musisz odpowiedzieć sobie zatem na pytanie, jakim typem człowieka jesteś. Zdecydowanie lepiej myśli Ci się z rana? A może nocą? Na tej podstawie możesz wybrać porę obstawiania wydarzeń bukmacherskich, która będzie dla Ciebie optymalna. Pamiętaj, by była ona idealnie do Ciebie dopasowana. Jeśli Twój mózg pracuje na najwyższej intensywności wieczorem (a Ty jesteś tak zwanym nocnym markiem”), to stawiaj o takich właśnie porach. Wtedy zwiększysz swoje szanse na wiktorie w firmach bukmacherskich.

Dlaczego nie warto grać o niestandardowych dla siebie porach?

Nie można postępować na tej płaszczyźnie wbrew sobie. Jesteś osobą, która najlepiej czuje się o poranku? Wtedy Twój mózg pracuje na odpowiednich obrotach? W takiej sytuacji nie powinieneś za wszelką cenę typować wieczorem lub późną nocą. Będziesz bowiem wówczas bardzo zmęczony. To nie wszystko. Twoja koncentracja oczywiście nie będzie na odpowiednio wysokim poziomie. A jest ona przecież niezbędna. Do właściwej selekcji, analizy granych wydarzeń, czy podejmowania szybkich, trafnych decyzji w trakcie obstawiania live. Jeśli będziesz postępował wbrew sobie, to niestety trzeba liczyć się z porażkami. Musisz dopasować pory do tego, kiedy się po prostu najlepiej czujesz.

kod promocyjny betfan
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Pamiętaj, że sama wiedza w zakładach bukmacherskich to nie wszystko. Trzeba zatroszczyć się także o szereg innych czynników, by rzeczywiście nie narzekać na zarobki. A obstawianie w nocy nie będzie dobrym pomysłem dla typowego „rannego ptaszka”. Kiedy jesteśmy zmęczeni, nie podejmujemy racjonalnych decyzji. A bukmacher internetowy tylko na to czekają. Często wystarczy mała niedokładność, żeby nie zagrać optymalnego typu. Spore zmęczenie wpływa również na to, że możemy pomylić się np. wpisując stawkę za kupon itp.

Jak dużo czasu przeznaczyć na analizę w ciągu jednego dnia?

To, że grane kupony (pojedyncze lub akumulowane) w zakładach bukmacherskich muszą być analizowane jest jasne. Tak naprawdę bez tego nie ma bowiem w ogóle możliwości, by regularnie wygrywać pieniądze. Niektórzy zastanawiają się zaś, ile czasu trzeba zaś poświęcać na analizowanie… Jeśli masz ograniczone możliwości w tym względzie, to zredukuj liczbę granych spotkań na kuponie. Zawodowcy przeważnie typują single. Idź tą samą drogą. Poza tym możesz ograniczyć też liczbę samych kuponów. Postaw na jakość, a nie na ilość. To powinno Ci bez wątpienia wyjść na dobre.

Jak długo zaś analizować konkretne spotkania? Na to pytanie tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko bowiem zależy od złożoności konkretnego wydarzenia sportowego, rozrywkowego lub politycznego. Zasada jest jedna. Musisz przeanalizować możliwie jak najwięcej kluczowych informacji. Dzięki temu będziesz wiedzieć, czy dany typ ma rzeczywiście szanse na powodzenie. Pamiętaj o tym, by skupić się (w czasie wykonywania tego zadania) wyłącznie na istotnych kwestiach. Nie musisz zatem sprawdzać dosłownie wszystkiego. Skoncentruj się tylko na ważnych sprawach.

Bukmacher

Najlepszy w Polsce bukmacher może poszczycić się ogromną ilością aktywnych graczy, którzy obstawiają mecze piłki nożnej, tenisa czy też esportu. STS, Fortuna, Betclic to najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce. Oferują graczom darmowe promocje i bonusy bez depozytu.

Related Articles

Back to top button