Jak typować mecze bez podatku w Polsce?

Podatków oprócz księgowych i polityków nie lubi praktycznie nikt. Daniny publiczne są wszechobecne – mamy z nimi do czynienia także w przypadku zakładów bukmacherskich. Wielu graczy zajmujących się obstawianiem zakładów bukmacherskich zastanawia się nad tym, czy istnieje jakiś sposób na pominięcie obowiązku opłacania podatku przy obstawianiu zakładów bukmacherskich. Granie u bukmachera bez podatku – czy to w ogóle możliwe? Sprawdzamy to w dzisiejszym artykule. 

typowanie meczów bez podatku
Legalne zakłady bez podatku w Polsce – gdzie i jak?

Typowanie u bukmachera bez podatku w Polsce – jak to możliwe? 

Gra u bukmachera bez podatku – takimi hasłami reklamuje się bardzo wiele popularnych firm bukmacherskich. Czy rzeczywiście firmy te są zwolnione przez polską skarbówkę z obowiązku opłacania podatków do państwowej kasy? Oczywiście nie. Każdy podmiot prowadzący działalność gospodarczą jest zobowiązany do płacenia danin publicznych.

Firmy bukmacherskie w Polsce stosują jednak specjalne promocje, w których rekompensują swoim klientom wydatki wynikające z opłacenia podatku na rzecz państwa. Właśnie dlatego firmy bukmacherskie oferujące tak zwaną grę bez podatku cieszą się tak dużą popularnością. Które dokładnie firmy bukmacherskie mają w swojej ofercie zakłady bez podatku i to wszystko oczywiście legalnie i zgodnie z prawem? 

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Gra u bukmachera Betfan bez podatku

Firmą bukmacherską, która ma bardzo interesujące propozycje dla graczy poszukujących gry bez podatku, jest Betfan. Polski bukmacher organizuje specjalną promocję, w której gracze mogą typować mecze bez podatku od gier. Można z niej korzystać przez cztery dni w tygodniu. Takie promocje dostępne są zarówno w punktach stacjonarnych oraz za pośrednictwem internetu na www.betfan.pl. Oferta, dzięki której można otrzymać +14% do wygranych, przeznaczona jest wszystkim graczom korzystającym z aplikacji tej firmy bukmacherskie.

Promocja w Betfan obowiązuje na wszystkie ligi piłkarskie oraz sporty wirtualne. Z tej promocji można korzystać na godzinę przed pierwszym meczem konkretnego dnia bądź w trakcie spotkania na żywo. Jaki obowiązek trzeba spełnić, aby móc skorzystać z tej ciekawej promocji? Należy postawić zakład typu AKO z minimum pięcioma zdarzeniami na kuponie po kursie wynoszącym 1,20.

Gra u bukmachera LV BET bez podatku 

LV BET oferuje swoim graczom możliwość otrzymania zwrotu podatku w trakcie wydarzeń specjalnych. Z reguły bukmacher daje bonus swoim graczom pozwalający na otrzymanie zwrotu 6% podatku – dotyczy to jednak osób, które korzystają z aplikacji mobilnej. Aplikację można pobierać na wszystkie smartfony z poziomu strony internetowej tego bukmachera www.lvbet.pl.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bukmacher LVBet ten nie określił minimalnej stawki, która pozwala na skorzystanie z tego bonusu. Trzeba jednak mieć świadomość tego, że LV BET organizuje również promocje AKO – dodatkowe procenty z wygranych przy kuponach typu kombi. Gdy nasz zwycięski kupon będzie posiadał minimum 8 zakładów, dostaniemy 25 % większą wygraną. 

Gra u bukmachera PZBUK bez podatku 

Bonus w wysokości aż 30% oferuje z kolei swoim graczom firma bukmacherska PZBUK, która podobnie jak Superbet ma tę promocję od niedawna. Do wygranych kuponów typu kombi bukmacher może doliczyć nam 15 bądź nawet 30% całej stawki. Pierwsza promocja nosi nazwę Kombodoładowanie – dotyczy ona zakładów wielokrotnych przedmeczowych na szereg rozmaitych lig z piłki nożnej. 30% bonus można otrzymać do wygranych kuponów dzięki promocji pod nazwą Komborakieta.

Z tej promocji mogą korzystać wszyscy ci gracze, którzy zdecydują się na postawienie na jednym kuponie minimum 11 wydarzeń dotyczących tenisa. Procent od wygranych oblicza się na podstawie konkretnych zdarzeń znajdujących się na danym kuponie zakupionym przez użytkownika bukmachera. 

Bukmacher

Najlepszy w Polsce bukmacher może poszczycić się ogromną ilością aktywnych graczy, którzy obstawiają mecze piłki nożnej, tenisa czy też esportu. STS, Fortuna, Betclic to najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce. Oferują graczom darmowe promocje i bonusy bez depozytu.

Related Articles

Back to top button