Betfan to dobry bukmacher internetowy?

Polski rynek zakładów bukmacherskich ma w ostatnim czasie bardzo dobrą passę – co i rusz pojawiają się nowe firmy bukmacherskie, które proponują swoim graczom coraz lepsze oferty promocyjne. Coraz większa konkurencja na tym niełatwym rynku powoduje, że firmy bukmacherskie robią co mogą, aby przyciągnąć do siebie jak największe grono graczy. Jedną z najnowszych firm bukmacherskich jest Betfan. Ta spółka otrzymała zezwolenie od Ministerstwa Finansów na świadczenie usług bukmacherskich 29 października 2018 roku, zaś na koniec kwietnia udostępniła swoją stronę internetową. Od tego momentu można już rejestrować się w Betfan i sprawdzać jego ofertę. W poniższym artykule zgromadziliśmy pakiet najważniejszych informacji odnośnie tego bukmachera. Czy warto się u niego zarejestrować? Na to pytanie postaramy się tutaj odpowiedzieć.

firma bukmacher ska betfan
Polski bukmacher online Betfan – Oferta zakładów, promocje i bonusy

Strona internetowa bukmachera Betfan

Strona internetowa to swego rodzaju wizytówka każdego bukmachera. Firmy bukmacherskie, które nie dbały o prawidłowy, rzetelny wygląd swoich witryn głównych, bardzo często traciły ogromne ilości graczy. Takim przykładem może być PZbuk czy Milenium. Gracze, którzy wchodzili na strony nieczytelne bądź zawierające krzykliwe napisy lub reklamy, niezwykle często rezygnowali z gry. Betfan skorzystał z doświadczeń pozostałych bukmacherów – firma przygotowała naprawdę dobrą stronę internetową, z której korzysta się bardzo przyjemnie. 

Trzeba wiedzieć o tym, że Betfan to w 100% polska firma, dlatego też tym bardziej warto korzystać z oferowanych przez nią usług. W tej chwili spółka nie posiada jeszcze punktów stacjonarnych, jednak według nas jedynie kwestią czasu jest powstanie takich punktów. Każdy bukmacher prędzej czy później swoją działalność z internetu przenosi w świat realny. 

bukmacher z polski betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Strona internetowa przygotowana przez specjalistów bukmachera Betfan wyróżnia się wysokim poziomem przejrzystości oraz czytelności. Łatwo można zaobserwować, że jest ona niezwykle lekka i świeża. Pierwsze skrzypce grają na niej kolory zielone oraz żółte. Każda zakłada posiada nieco inne barwy kolorystyczne. Na stronie głównej można oczywiście znaleźć baner, w którym zaprezentowane są wszystkie najważniejsze w danym okresie czasu promocje tego bukmachera. Po lewo ulokowane są z kolei zakłady bukmacherskie, które można obstawiać, zaś z prawej strony można postawić kupon. Bez problemu można również odszukać wszystkie informacje niezbędne każdemu graczowi. Mowa tutaj o zakładach na żywo, obsłudze klienta, promocjach oraz dostępnych metodach płatności. Strona internetowa Betfan jest naprawdę dobra.

Oferta bukmachera Betfan – jak się prezentuje na tle konkurencji? 

Jak oferta bukmachera Betfan wygląda na tle konkurencji? Można pokusić się o stwierdzenie, że naprawdę bardzo dobrze. W porównaniu do Betclic czy STS to Betfan nie ma się czego wstydzić. W zakładach bukmacherskich Betfan znajduje się mniej więcej 30 dyscyplin do obstawiania. Mowa tutaj o sportach takich jak piłka nożna, hokej, siatkówka, tenis, koszykówka, boks, futbol piłka ręczna, rugby, żużel czy kolarstwo. W Betfan można również obstawiać sporty, które cieszą się nieco mniejszą popularnością, takie jak lekkoatletyka czy pesapallo.

Oprócz tego, Betfan wyróżnia się tym, że oferuje swoim graczom dużą ilość zakładów dotyczących innej tematyki, a mianowicie rozrywki. To jest to, czego nie ma zdecydowana większość bukmacherów w Polsce. Chodzi tutaj o szereg różnorakich zakładów z kilku obszarów tematycznych. Tym sposobem w Betfan można obstawiać zakłady rozrywkowe z obszarów takich jak:

  • sport (transfery, zakłady dotyczące prezesa PZPN, crossfit, piłkarze itd.),
  • polityka (wyniki wyborów w Polsce oraz innych europejskich krajach),
  • show-biznes (duża ilość zakładów dotyczących życia gwiazd – rozstania, rozwody itd.),
  • pogoda (prognozowanie ilości opadów oraz spodziewanej temperatury),
  • ekonomia (PKB, kursy walut i wiele innych).

W Betfan można zatem obstawiać nie tylko najważniejsze rozgrywki sportowe, ale również szereg innych zakładów związanych ze sferą rozrywki. To bardzo dobrze świadczy o tym bukmacherze. Dzięki tak szerokiej ofercie z pewnością uda mu się przyciągnąć bardzo szeroką liczbę graczy. Trzymamy kciuki za Betfan! 

bukmacher sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Jakie promocje oferuje bukmacher Betfan?

Każdy bukmacher, któremu zależy na przyciągnięciu do siebie jak największej liczby graczy, powinien przygotować dużą ilość promocji. Od tej zasadzie dobrze wie bukmacher Betfan, ponieważ przygotowane przez niego promocje stoją na naprawdę bardzo przyzwoitym poziomie. Aby zachęcić do rejestracji duże grono graczy, trzeba się mocno wysilić. W Betfan można otrzymać naprawdę bardzo dobry pakiet powitalny, na który składają się aż trzy bonusy od depozytu do kwoty 3000 PLN.

Drugą promocją, o której trzeba napisać to zakład bez ryzyka do 1000 PLN. Żeby go otrzymać należy podczas rejestracji konta na stronie www.betfan.pl wpisać specjalny kod promocyjny, który uprawnia gracza do odbioru bonusu zakład bez ryzyka. Aktualny kod promocyjny na 2020 rok to: BETFAN. Wpisać go można jedynie podczas zakładania nowego konta w Betfan.

Rejestracja w Betfan – bez dowodu oraz numeru konta!

Wielu graczy rezygnuje z rejestracji u niektórych bukmacherów, ponieważ na początku trzeba podać zbyt wiele poufnych informacji. W Betfan jest inaczej – firma nie wymaga podawania numeru konta bankowego ani zdjęcia dowodu osobistego!

Co więcej nie trzeba od razu po rejestracji weryfikować swojego konta! Mamy na to dużo czasu, a do tego momentu jest możliwość korzystania z konta tymczasowego. Nie ma żadnych ograniczeń z korzystania z konta tymczasowego w Betfan, możemy obstawiać całą ofertę zakładów, korzystać z promocji i darmowych bonusów.

Dopiero jak zechcemy wypłacić środki z konta Betfan to wtedy musimy przejść pełną weryfikację, która trwa zwykle kilka godzin. Jest to oczywiście wymóg ustawy hazardowej, która weszła w życie w 2017 roku.

Bukmacher

Najlepszy w Polsce bukmacher może poszczycić się ogromną ilością aktywnych graczy, którzy obstawiają mecze piłki nożnej, tenisa czy też esportu. STS, Fortuna, Betclic to najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce. Oferują graczom darmowe promocje i bonusy bez depozytu.

Related Articles

Back to top button