Ligue 1 – jak typować ligę francuską u polskich bukmacherów?

Świat bukmacherski jest bardzo rozległy, a jedną z najpopularniejszych dyscyplin w jego obrębie jest piłka nożna. Ludzie bardzo chętnie stawiają pieniądze na wyniki kolejnych rozgrywanych w jej obrębie spotkań, a zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się w tym najmocniejsze europejskie ligi. Jedną z nich jest Ligue 1 – najwyższa klasowo liga francuska. Jak ją obstawiać, by robić to skutecznie i być w stanie na tym zarobić? Kilku podpowiedzi udzielimy w tym poradniku.

obstawianie ligue 1 u bukmacherów
Gdzie najlepiej obstawiać Ligue 1?

Wskazówki dotyczące obstawiania ligi francuskiej

Typowanie ligi francuskiej wymaga od nas odpowiedniego podejścia i zrozumienia specyfiki tejże ligi. Podstawą w tym wszystkim jest dogłębna analiza, biorąca pod uwagę takie aspekty, jak:

  • aktualna faza rozgrywek – jeżeli te znajdują się dopiero na starcie, analiza będzie cięższa ze względu na małą ilość informacji o aktualnej formie zawodników i drużyn,
  • forma zawodników,
  • obecna sytuacja w tabeli – drużyny, które mają już zapewnioną wysoką pozycję często starają się nieco mniej,
  • mocne i silne strony każdej z drużyn, które później możemy zestawiać ze sobą w pojedynczych spotkaniach.

Odpowiednio przeprowadzona analiza jest nam w stanie dać wiedzę odpowiednią do podejmowania świadomych decyzji typerskich. Pozwala też na otwarcie nowych rynków bukmacherskich (więcej – poniżej), wymagających od nas większej wiedzy, bardziej ryzykownych, ale w dalszej perspektywie również o wiele bardziej rentownych, niż ten standardowy i najpopularniejszy.

Warto również dokonać wyboru właściwego bukmachera, który odblokuje nam dostęp do niedostępnych u nikogo innego opcji. Ważne jest też zwracanie uwagi na kursy bukmacherskie, które są w stanie podpowiedzieć nam wiele na temat tego, komu bukmacher online daje większe szanse na sukces, a czyją wygraną uważa za mniej prawdopodobną. 

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Uważne śledzenie kursów pozwala na wyszukiwanie tak zwanych valuebetów, a zatem pomyłek bukmachera w ustalaniu stawek, które sprawdza się przy obstawianiu na żywo. Umiejętnie je wykorzystujmy, zarabiając więcej właśnie za ich pośrednictwem. Pamiętajmy też o oglądaniu studiów przed- i pomeczowych. Są one prawdziwą kopalnią informacji nie tylko na temat meczu, przed lub po którym się odbywają, ale i całej ligi i sytuacji w niej panującej. Jeśli w naszym obstawianiu chcemy być skuteczni, musimy być na bieżąco i naprawdę tym wszystkim się interesować. Tylko w taki sposób pozyskamy skuteczność na zadowalającym poziomie.

Najpopularniejsze rynki bukmacherskie na Ligue 1

Mówiąc o najbardziej standardowym rynku bukmacherskim na ligę francuską trzeba powiedzieć o 1X2, w którym wskazujemy wynik spotkania (wygraną któregoś z zespołów lub remis). Cieszy się on największym zainteresowaniem, bo jest też najbardziej prostolinijny. U większości bukmacherów jednak nie stanowi on jedynej opcji. Stawiać możemy również na:

  • sumaryczną liczbę bramek, które padną w danym spotkaniu, najczęściej w modelu poniżej / powyżej danej wartości;
  • ilość kartek, które pokaże arbiter w całym spotkaniu,
  • handicap, czyli model, który dodaje bramki znacznie słabszej drużynie celem wyrównania szans – wskazujemy więc, jak w modelu 1X2, z tym, że w nieco innych warunkach startowych,
  • liczbę rzutów rożnych, która w przypadku dużej liczby strzałów może być naprawdę duża.
bukmacher z polski betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Ligue 1 w ofercie polskich bukmacherów – gdzie ją obstawiać?

Ligę francuską znaleźć można w ofercie każdego z bukmacherów. Typowanie piłki nożnej w Polsce jest najbardziej popularne, więc to nie dziwi. Poniżej pokrótce przedstawiamy najmocniejsze strony tych najpopularniejszych, od razu zaznaczając, że nic nie zmusza nas do korzystania z usług zaledwie jednego z nich. Co więcej, konto warto posiadać co najmniej u kilku, by zawsze mieć dostęp do najlepszej i najatrakcyjniejszej oferty na dane spotkanie.

Ligue 1 w STS

W obrębie oferty STS, najpopularniejszego bukmachera w Polsce, możemy liczyć na dostępność wszystkich spotkań ligi francuskiej, ale też bardzo atrakcyjne kursy na większość spotkań. Polski bukmacher STS zachęcić typerów może też przez solidny bonus powitalny na czytelnych i prostych zasadach oraz transmisje wybranych meczów. Darmowe dla typujących na stronie www.sts.pl.

Ligue 1 w Fortunie

Fortuna również prezentuje bardzo dobre podejście do Ligue 1, dając dostęp do wszystkich spotkań, proponując mocno konkurencyjne kursy, ale też dając możliwość korzystania z jej programu lojalnościowego i aż kilku bonusów powitalnych. Jej plusem są też transmisje wielu spotkań, które bezpłatnie można obejrzeć na stronie www.efortuna.pl.

Ligue 1 w forBET

forBET to najmłodszy, acz zdecydowanie najbardziej ambitny bukmacher w tym zestawieniu. Znany z tego, że daje graczom dobry bonus powitany, atrakcyjne promocje dla stałych graczy i obstawianie bez podatku. Ligue 1 traktuje bardzo poważnie, zapewniając typerom dostęp do większości spotkań, często najbardziej konkurencyjne kursy i mnóstwo promocji ściśle związanych właśnie z ligą francuską.

Bukmacher

Najlepszy w Polsce bukmacher może poszczycić się ogromną ilością aktywnych graczy, którzy obstawiają mecze piłki nożnej, tenisa czy też esportu. STS, Fortuna, Betclic to najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce. Oferują graczom darmowe promocje i bonusy bez depozytu.

Related Articles

Back to top button