Typowanie piłki nożnej – w jaki sposób dokonać analizy, aby było ono skuteczne?

Podstawową rzeczą w obstawianiu, w szczególności jeśli chodzi o piłkę nożną, jest dokonywanie odpowiednio dogłębnej analizy bukmacherskiej. To dzięki niej jesteśmy w stanie być w tym skuteczni i po prostu na tym zarabiać. Jak jednak jej dokonać, aby wynieść z tego jak najwięcej? Gdzie szukać sprawdzonych typów i w jaki sposób odnosić się do nich po samodzielnym przeanalizowaniu sytuacji, z jaką ma się do czynienia? To wszystko wyjaśnimy w naszym poradniku, na przykładzie właśnie piłki nożnej.

jak obstawiać mecze piłki nożnej
Jak skutecznie obstawiać mecze piłki nożnej?

Po co dokonywać analizy bukmacherskiej?

Choć przykładem, jakim się posłużymy jest piłka nożna, konieczność analizy nie pojawia się tylko w jej przypadku. Warto się jej podjąć również w przypadku wszystkich innych dyscyplin sportowych. Analiza pozwala nam zorientować się, z czym tak naprawdę mamy do czynienia i przede wszystkim wyrobić sobie własną opinie na temat każdej z drużyn biorących udział w danych rozgrywkach. Jest doskonałym podłożem do typowania, pozwalającym podejmować poparte wiedzą decyzje nie tylko przed danym spotkaniem sportowym, ale i w jego trakcie.

Co wziąć pod uwagę w czasie analizy bukmacherskiej?

1. Formę drużyn i zawodników

To, jak drużyny, których spotkania chcemy obstawiać radziły sobie w ostatnich meczach jest sporym wyznacznikiem i wskaźnikiem ich formy. Warto też przeanalizować mocne i słabe strony każdego z zespołów, ale też wskazać kluczowych ich zawodników. Koniecznie dbajmy o to, by śledzić kontuzje i kartki (zbyt duża ich ilość może doprowadzić do braku możliwości grania przez nich wybranych spotkań).

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

2. Aktualną tabelę rozgrywek

Ta jest w stanie powiedzieć nam wiele na temat formy i tego, jak radziły sobie dane zespoły do tej pory. Warto określić, która z drużyn ma jeszcze szansę na sukces, a której powinno zależeć na utrzymaniu się w danej lidze – to, czy losy drużyny są już przesądzone czy nie ma spory wpływ na ich motywację i dążenie ku wygranej.

3. Fazę rozgrywek

Bardzo niebezpieczne jest obstawianie w momencie, gdy dane rozgrywki dopiero się rozpoczynają. Wtedy bowiem nie jesteśmy w stanie nic powiedzieć na temat formy zespołów oraz tego, jak poradzą sobie w swoich kolejnych spotkaniach. Nie mamy też materiału do analizy.

Również końcówka sezonu jest momentem, w którym powinniśmy uważać – niektórym zespołom może już nie zależeć (wystawią wtedy swój drugi skład), a inne mogą wspinać się na wyżyny swoich umiejętności i wygrywać ze statystycznie lepszymi rywalami.

4. Kalendarz kolejnych spotkań

Ogromne znaczenie ma to, z jakimi spotkaniami musi radzić sobie kolejno dana drużyna. Niektóre z nich mogą być dla niej łatwiejsze, inne trudniejsze – zbyt duże nagromadzenie się tych drugich może prowadzić do zmęczenia, co z kolei źle wpłynie na jej formę w kolejnych meczach.

gry karciane bez depozytu
Legalne obstawianie gier karcianych z bonusem w STS

5. Typy bukmacherskie

Sprawdzone typy bukmacherskie innych (zwłaszcza profesjonalistów) są również czymś, co powinniśmy wziąć pod uwagę w czasie budowania naszych własnych. Zwracajmy na nie uwagę, traktując je jednak jako wskazówkę, a nie jako bazę wyjściową. 

Najlepiej czerpać je ze studiów analitycznych, transmitowanych przed i po spotkaniu, a będących cennym źródłem informacji z najbardziej zaufanego źródła. Innym miejscem są oczywiście popularne fora bukmacherskie jak BetOnline.net.pl, na którym od kilkunastu lat najlepsi zawodowi typerzy publikują swoje kupony, analizy i typy całkowicie za darmo.

Najlepsi polscy bukmacherzy w 2020 roku do typowanie meczów

Aby móc najbardziej efektywnie zrealizować swoje typy ustalone na podstawie wyżej opisanej analizy, powinniśmy wybrać bukmachera, który zaoferuje nam najwięcej nie tylko dając nam dostęp do typowania wybranego przez nas spotkania, ale i proponującego najkorzystniejsze kursy właśnie na nie. Do czołówki polskich bukmacherów zaliczają się:

  • STS – najpopularniejszy polski operator, prezentuje szeroką ofertę na spotkania w obrębie niemal wszystkich istniejących dyscyplin. Proponuje solidne kursy i bardzo dobry bonus powitalny z nawet 1200 złotymi na darmową grę, zależnymi od kwoty naszej pierwszej wpłaty. Pozwala też na oglądanie transmisji telewizyjnych na www.sts.pl.
  • Fortuna – doświadczony bukmacher z bardzo szeroką ofertą we wszystkich dziedzinach sportu, w tym także zakłady na żywo. Jest kolejnym, który daje dostęp do transmisji sportowych – pozwala też na branie udziału w programie lojalnościowym, nagradzającym każdy kupon (1 punkt za każde wydane 2 złote) i pozwalającym na zdobywanie ciekawych nagród.
  • Betclic – jeden z nowicjuszy na polskim rynku bukmacherskim. Działa od 2018 roku i prezentuje bardzo ciekawą ofertę na mnóstwo spotkań z popularnych dyscyplin sportowych. Robi to w sposób bardzo przejrzysty i czytelny, zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. Jego aplikacja należy do najszybszych i najprzyjaźniejszych typującym dopiero rozpoczynającym swoją przygodę ze światem bukmacherskim.

Bukmacher

Najlepszy w Polsce bukmacher może poszczycić się ogromną ilością aktywnych graczy, którzy obstawiają mecze piłki nożnej, tenisa czy też esportu. STS, Fortuna, Betclic to najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce. Oferują graczom darmowe promocje i bonusy bez depozytu.

Related Articles

Back to top button