Polski bukmacher LVbet – bonusy, opinie, oferta zakładów

Polski bukmacher LVbet rozpoczął świadczenie swoich usług we wrześniu 2016 roku. Na początku spółka ta sporo namieszała na polskim rynku bukmacherskim, wprowadzając bardzo atrakcyjną ofertę zakładów i niesamowite bonusy. Obecnie dominacja tego bukmachera nie jest już tak widoczna, ale w dalszym ciągu pozostaje on jednym z czołowych usługodawców tego typu w naszym kraju, posiada doskonałe opinie. Na wyróżnienie zasługuje świeżość, pomysły oraz całkowicie nowe podejście do klienta. 

lvbet bonus opinie graczy
Polski bukmacher LVbet oferuje graczom doskonałą ofertę zakładów

Informacje ogólne o bukmacherze LVBet

Bukmacher LVBet należy do spółki LVBet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. która została założona przez właścicieli jednego z najbardziej popularnych napojów energetycznych w naszym kraju – Las Vegas Energy Drink. Strona internetowa przyjmuje zakłady od września 2016 roku na mocy pozwolenia uzyskanego od Ministra Finansów dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.

Zakłady w LVBet możemy obstawiać, korzystając ze strony internetowej bukmachera lub w punktach naziemnych. Tych jest jednak niewiele i znajdują się przede wszystkim w dużych miastach. Dużo łatwiej będzie zdecydować się więc na obstawianie przez Internet na witrynie bukmachera lub też przy użyciu aplikacji mobilnej. 

bukmacher z polski betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Oferta zakładów bukmachera LVBet

Oferta bukmachera jest całkiem niezła, choć ciężko mówić tu o jakimkolwiek przełomie, w porównaniu do Betfan czy STS to jest jeszcze trochę do poprawy. Najlepiej prezentuje się ilość dostępnych rynków na spotkania rozgrywające się na terenie Polski. Możemy obstawiać nie tylko te najbardziej popularne mecze, ale także i pojedynki drużyn z niższych lig. To samo tyczy się także i innych dyscyplin jak np. siatkówka i koszykówka. Zakłady, które znajdziemy w ofercie tego bukmachera to nie tylko standardowe 1X2, ale też ilość strzelonych bramek, rożne, auty i mnóstwo innych ciekawych rynków. 

Oprócz obstawiania najbardziej popularnych sportów otrzymujemy także możliwość przetestowania nowych produktów i sportowych innowacji. Jednym z najlepszych przykładów jest e-sport, czyli turnieje w grach komputerowych, a także mnóstwo klasycznych dyscyplin jak np. kolarstwo, piłka ręczna i snooker. Z pewnością ucieszą się także fani sportów zimowych, którzy znajdą tu naprawdę wiele ciekawych dyscyplin. 

Bardzo atrakcyjna jest także oferta live. Z racji tego, że jest to już standard w usługach bukmacherskich, LVBet nie mógł odpuścić sobie tej funkcji. Zakładka zakładów na żywo jest bardzo rozbudowana, a wszystko działa płynnie i bardzo sprawnie, spokojnie bukmacher może konkurować z Betfan i STS. Dużą atrakcją jest także możliwość oglądania meczów transmitowanych na żywo wraz z podglądem aktualnej sytuacji na boisku. Zdarza się czasem, że któryś z meczów nie jest nadawany na żywo, ale to nie powód do zmartwień. Otrzymujemy wtedy specjalne narzędzie, które pozwala nam zapoznać się z tym, co dokładnie dzieje się na boisku. Każde spotkanie jest również wzbogacone o dokładną, aktualizowaną na bieżąco, bazę statystyk.

bukmacher sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Jeśli akurat nic ciekawego nie dzieje się w prawdziwym sporcie możemy skorzystać z oferty na sporty wirtualne. Wzorują się ona na prawdziwych dyscyplinach, ale w przeciwieństwie do nich są one rozgrywane przez całą dobę, a nowe mecze startują co kilka minut. Mimo że sporty wirtualne to nic innego jak loteria, to wiele graczy upodobało sobie ten typ rozrywki. Wszystko ze względu na ogromną ilość zdarzeń i dużą dynamikę. Sporty wirtualne oparte są na statystykach prawdziwych drużyn, dlatego też można próbować stosować różne strategie. Ostatnie słowo i tak należy jednak do komputerowego algorytmu, który steruje wszystkim w tle i ustala wyniki. 

Kursy bukmachera LVBet są całkiem niezłe, choć nie da się ukryć, że do czołówki sporo mu brakuje. Na wyróżnienie zasługuje jednak to, że w najbardziej popularnych spotkaniach większych lig bukmacher rezygnuje z części marży i oferuje klientom nieco bardziej atrakcyjne kursy. 

Promocje i bonusy za darmo w LVBet

LVbet ma bardzo ciekawy bonus dla nowych graczy. Świeżo zarejestrowani typerzy muszą tylko wpłacić na konto bukmachera minimum 50 złotych i już mogą cieszyć się bonusem z mnożnikiem. Na początku otrzymuje się 1% swojego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego x100. W celu jego wykorzystania należy tylko obstawić kupon akumulowany, na którym znajdują się co najmniej 3 zdarzenia o łącznym kursie 2,50. Minimalny kurs pojedynczej selekcji to 1,25. Z tego kuponu będziemy mogli zgarnąć maksymalnie 1000 złotych bonusu. 

Nie jest to oczywiście jedyna promocja od tego bukmachera. Drugi depozyt również objęty jest promocją. Co prawda jest ona trochę niższa, ale i tak mamy możliwość zdobycia dodatkowych 500 złotych. Po wpłaceniu przynajmniej 50 złotych otrzymujemy 1% od depozytu i mnożnik kursu całkowitego x50. Musimy teraz postawić kupon na dokładnie tych samych zasadach co w pierwszej części promocji i w razie wygranej cieszyć się z dodatkowych 500 złotych na koncie. 

legalny bukmacher betclic
Bukmacher Betclic w Polsce – Kod promocyjny na bonus

Jeśli dysponujemy kwotą mniejszą kwotą niż 50 złotych, również możemy skorzystać z promocji. Musimy tylko wpłacić od 10 do 49 złotych i napisać maila na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule „Bonus Powitalny”. Pracownicy bukmachera dokonają weryfikacji, po której otrzymamy bonus w wysokości 10% wpłaty z mnożnikiem x10. Wygrywając kupon, obstawiony na podobnych zasadach jak wcześniej opisane, możemy zdobyć bonus w wysokości równowartości pierwszej wpłaty.

Po spełnieniu wszystkich warunków musimy zmierzyć się jeszcze z warunkami obortu. Środki bonusowe musimy obrócić czterokrotnie (w przypadku pierwszego depozytu) lub trzykrotnie (w przypadku drugiego depozytu) na kuponach o minimalnym kursie 2,00.

Freebet

Do otrzymania freebetu uprawnione są osoby, które prowadzą specjalny kod promocyjny LVBet. Znajdziemy go na każdej większej stronie poświęconej bukmacherce. Kod promocyjny (BETONLINE) musimy wpisać przy rejestracji i po pozytywnym przejściu weryfikacji tożsamości otrzymujemy od bukmachera freebet o wartości 20 złotych. W celu jego wykorzystania musimy tylko obstawić kupon składających się z co najmniej trzech zdarzeń o łącznym kursie 2,50. Wygrana z freebeta podlega niestety warunkom obrotu. Zanim ją wypłacimy, musimy ją wpierw dwukrotnie obrócić na kuponach o kursie 2,00.

Inne promocje w LVbet

Bukmacher LVBet oferuje coś atrakcyjnego także dla stałych graczy. 

Jedną z głównych promocji jest Bezpieczny kupon 5+. Przy obstawieniu zakładu akumulowanego, na którym znajduje się co najmniej 5 zdarzeń, będziemy mogli odebrać bonus w postaci zwrotu stawki do kwoty 50 złotych, jeśli jeden z typów okaże się nietrafiony. Kupon musi jednak spełniać warunki w postaci stawki minimalnej 20 złotych i łącznego kursu 3,00.

Na wyróżnienie zasługuje także promocja Multikozak. Po obstawieniu kuponu za co najmniej 10 złotych, z kursem minimalnym 3,00 możemy zdobyć całkiem sporą dodatkową kasę. Wystarczą już 4 zakład, by nasza wygrana zwiększyła się o 7.5%. Kupony z 8 i więcej zakładami mogą liczyć na dodatkowe 25% bonusu. 

Oprócz wyżej wymienionych promocji typerzy mogą liczyć na mnóstwo innych ciekawych atrakcji. Jeśli jesteśmy łowcami promocji, musimy tylko śledzić stronę bukmachera, a także jego media społecznościowe, gdyż to właśnie tam najczęściej pojawiają się informacje o nowych bonusach i atrakcjach.

Bukmacher

Najlepszy w Polsce bukmacher może poszczycić się ogromną ilością aktywnych graczy, którzy obstawiają mecze piłki nożnej, tenisa czy też esportu. STS, Fortuna, Betclic to najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce. Oferują graczom darmowe promocje i bonusy bez depozytu.

Related Articles

Back to top button