Recepta na ogrywanie bukmachera

Każdy zastanawia się czy istnieje receptura na ogrywanie bukmachera. Jak na ten moment my jej nie znamy, ale na pewno znamy metody jakie mogą pomóc w ogrywaniu bukmacherów. Także w tym artykule przedstawimy wam parę z nich. Zapraszamy!

Recepta na ogrywanie bukmachera


Na początek, omijaj podstawowe błędy


Podstawowe błędy u typerów jest normalnością, należy ich unikać jak ognia jeśli chcemy ogrywać bukmachera. Granie na chybił trafił z pewnością w tym przypadku nam się nie spisze. Tak samo granie na zakładach akumulacyjnych nie przyniesie nam oczekiwanych rezultatów. Jedynie co możemy z tego liczyć to nie potrzebny stres i złość. Nie znając zasad panujących na zakładach AKO, a granie na nich jest wielką głupotą, ponieważ oddajemy w ten sposób swoje pieniądze bukmacherowi, a wydaje nam się, że lepiej można spożytkowywać te pieniądze. Dodatkowo, uświadomienie sobie porażki, że takową poniesiesz i będziesz ponosił na zakładach akumulacyjnych na pewno Ci wiele pomoże, ponieważ podchodząc do zakładów z myślą, że ciągle będziemy wygrywać przyprawi nas o złość i chęć zakończenia obstawiania przedwcześnie.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Zakłady AKO mogą nas pogrążyć


Zakłady pojedyncze mają to do tego, że mamy znacznie większe prawdopodobieństwo wygranej niż przy zakładach akumulowanych. Tego typu zakłady niosą za sobą bardzo malutkie szanse na powodzenie co w efekcie nie da nam wygranej, a tylko może nas pogrążyć. Przy zakładach pojedynczych szanse wychodzą 33% na wygraną lub 50% w
zależności czy w danej dyscyplinie można zremisować czy też nie. Zakłady AKO natomiast mają szansę powodzenia jednej tysięcznej w przypadku 10 typów na mecze piłki nożnej na jednym zakładzie, także bardzo niewielkie. Dodatkowo należy pamiętać, że przy zakładzie bukmacherskim czym większe są kursy tym mniejsza możliwość wygranej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Spokój i opanowanie


Spokój i opanowanie to klucz do nie przegrywania większych sum pieniędzy. Pomogą ci one w nie odgrywaniu się bukmacherowi od razu po porażce, tylko ułatwią Ci przy spokojnym podejściu do sytuacji, wykonaniu analizy błędu, poprawieniu go i wygraniu przy następnych zakładach. Pamiętaj, że należy również przestrzegać zasady jakie
panują. Zachowanie chłodnej głowy jest bardzo ważne, ponieważ bez tego można szybko popaść w uzależnienie od hazardu, co przeważnie nie kończy się najlepiej dla człowieka. Kapitałem jaki posiadasz także trzeba dobrze planować i w odpowiedni sposób go inwestować w zakłady. Jeśli te wszystkie cechy zbierzesz do kupy to myślę, że sukces masz gwarantowany.

Related Articles

Back to top button